Kam letos vyrazit na dovolenou

25. březen 2012 | 20.53 |

Proslýchá se, že jedna z nejlevnějších dovolených je právě dovolená v Chorvatsku. Já si to osobně myslím také. Ale věřte stejně jako já, že i za málo peněz se dá prožít krásná dovolená.

Chorvatsko se nachází v bývalé Jugoslávii a je známá hlavně svými ostrovy. Myslím si, že tyto ostrovy budou velice krásné. Bude tam nádherná příroda, spousta zeleně, vodopády a podobně. Podle mého názoru jsou to jedny z nejromantičtějších zákoutí v celé Evropě.

Pokud si dobře vzpomínám, tak se v Chorvatsku natáčely filmy o Vinnetuovi. Jelikož jsem tyto filmy jako malá velice milovala a dívala jsem se na ně se svým dědou, tak by pro mě byla určitě krásná vzpomínka, se do těchto míst podívat a představit si, jak se tu kdysi dávno na koních proháněli herci a herečky, jak probíhaly všechny scény a podobně.

V Chorvatsku jsem bohužel ještě nebyla a doufám, že se tam jednou podívám. Spousta lidí říká, že je tam krásně a já si to myslím taky. Takže v nejbližších letech si určitě jednu dovolenou udělám právě v Chorvatsku. A co vy? Přidáte se taky? Doufám, že ano. Určitě to bude stát za to.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře